Content Marketing - czy z SEO można wycisnąć więcej?

Jakość artykułów zawsze miała wielkie znaczenie dla stron pozycjonowanych. W ostatnich latach środowisko SEO nieco się rozleniwiło, bo tylko największe i najbogatsze agencje marketingowe wiedziały, że od jakości treści zależą ich wyniki pozycjonowania. Dzisiaj Google mówi wprost, że Content ma ogromne znaczenie, dlatego era Content Marketingu trwa i warto o tej metodzie reklamy napisać coś więcej.

Maksymalizacja efektów

Content czyli treść na stronie mówi wszystko o witrynie. Jeśli jest to treść ekspercka, poparta argumentami, infografikami oraz materiałami video - Google będzie na nią patrzeć przychylnym okiem. W skrócie oznacza to tyle, że tylko najlepsze treści będą wspierać SEO, a te słabe szkodzić pozycjonowanej witrynie.

Powrót do HTML ...

Nawet najlepsi programiści w agencjach marketingowych muszą wrócić do języka html, ponieważ Google zwraca uwagę na strukturę tekstu. Każdy wpis na stronie powinien być odpowiednio kodowany, zawierać znaczniki wytłuszczające oraz w szczególności (od którego używamy tylko raz aż do). Wszystkie teksty muszą zostać zoptymalizowane, a więc przygotowane do indeksowania.

Jeśli tekst zostanie dobrze okodowany, podpisany i będzie posiadał linki wewnętrzne, to może zmaksymalizować efekty pozycjonowania. W chwili obecnej połączenie SEO + Content Marketing wydaje się najlepszą metodą pozycjonowania z której można wycisnąć najwięcej.

A Wy? Wiecie już wszystko o Content Marketing? Piszcie w komentarzach!

 

Jak zacząć pozyskiwać...

Linkowanie, czyli link building to najważniejszy element pozycjonowania. Każda...

Aktywność w Social...

Serwisy takie jak Facebook, Twitter, Google + i Youtube to media społecznościowe...

Telefon (biuro): 989-676-987

Zobacz także

Partnerzy

pozycjonowanie stron wieliczka

Marketing internetowy, pozycjonowanie Kraków i Poznań


Polecamy