Czy Google + to porażka?

Firma Google rzadko notuje porażki i nie przyznaje się do nich na forum publicznym. Z G+ jednak nic nie mogą zrobić, bo maszyna ruszyła kilka lat temu i dziś jest zaledwie w połowie drogi. Czy serwis społecznościowy Google Plus to porażka giganta programowania? Tak.

Bo to tylko firma

Fakt, że Google jest bardzo bogatą firmą nie oznacza, że każdy jej pomysł przyniesie miliardowe dochody. Nie stało się to w przypadku G+, dlatego amerykański gigant postanowił wznowić współpracę z serwisem Twitter, bo G+ wyczerpało się jako formuła.

Nauka od najlepszych

Pomimo najwyższego zaawansowania technologicznego, firma z Mountain View nie potrafiła przebić się w mediach społecznościowych, dlatego nauka od Twittera może Google dać wiele. Zapewne wspomoże to pozycjonerów mobilnych, bo platforma Twitter nadaje się do tego znakomicie z uwagi na wysokie parametry pozycjonerskie Twitter.com.

Tak, trzeba to napisać jasno - Google Plus to porażka, jednak powinna ona wiele nauczyć radę nadzorczą firmy. Jesteśmy ciekawi współpracy z Twitterem. A Wy? Też? Piszcie pod tematem!

 

Czy chmura tagów szkodzi w...

Prowadząc witrynę na skrypcie Wordpress często ustawiamy chmurę tagów, która...

Jak pozycjonować lokalnie?

Agencje marketingowe możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsza to firmy...

Telefon (biuro): 989-676-987

Zobacz także

Partnerzy

pozycjonowanie stron wieliczka

Marketing internetowy, pozycjonowanie Kraków i Poznań


Polecamy