Jak promować mały biznes w sieci?

Zapewne wielokrotnie w ciągu dnia oglądasz te same reklamy w telewizji. Wydaje Ci się, że Ty nie możesz sobie pozwolić na tak globalną promocję? Możesz! Wykorzystaj tylko potencjał mediów społecznościowych, które skupiają w okół siebie ponad miliard użytkowników.

Profil w mediach społecznościowych

Załóż profil na Facebook, Twitter oraz Golden Line, aby móc komunikować się z potencjalnymi klientami. Naucz się, jakie trendy królują w Internecie i postaraj się odpowiadać na wszystkie pytania, jakie Internauci kierują do Ciebie jako firmy. Postaw na koleżeński kontakt i dobry humor. Jeśli napisze do Ciebie konkurencja, to zacznij z nią dyskutować. Pepsi i Coca Cola to sporzy wrogowie, a mimo to potrafią się ze sobą komunikować na poziomie.

Zostań ekspertem!

Do promocji Twojego biznesu w sieci może posłużyć blog, którego powinieneś prowadzić w roli eksperta. Umieszczaj tylko wpisy ciekawe i proś czytelników o komentowanie. Zastosuj Content Marketing, który sprzyja pozycjonowaniu blogów. Gdy Twoja pozycja w Google będzie wysoko, masz wspaniałą trampolinę do przekierowywania ruchu. To często lepsze, niż reklama w telewizji.

Nie bój się płatnej reklamy!

Kampanie mailingowe lub płatność za wejście na stronę to popularne sposoby na płatną promocję. Zwłaszcza kampanii mailingowych nie powinieneś się bać. Większość usług tego typu się zwraca, zatem nie stracisz pieniędzy na swojej inwestycji.

Mały biznes można wypromować w sieci bez problemu. Kluczem będzie zaangażowanie i obserwacja zmieniających się trendów w Internecie. 

Jeżeli interesuje Cię produkcja filmowa - koniecznie sprawdź ofertę Pink Media.

 

Czy Google + to porażka?

Firma Google rzadko notuje porażki i nie przyznaje się do nich na forum publicznym...

Chmura tagów - szkodzi...

Istnieje wiele sposobów na to, aby pokierować roboty Google tak, aby indeksowały...

Telefon (biuro): 989-676-987

Zobacz także

Partnerzy

pozycjonowanie stron wieliczka

Marketing internetowy, pozycjonowanie Kraków i Poznań


Polecamy